TR
EN
TR

EN

ALİZE DİNÇKÖK

AKKÖK HOLDİNG

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

BİYOGRAFİ

1983 yılında İstanbul’da doğan Alize Dinçkök, 2004 yılında Suffolk University Sawyer School of Management İşletme ve İş İdaresi Bölümü’nden mezun olmuştur. 2015 yılında Harvard Business School General Management Programı’na katılmış ve başarı ile tamamlamıştır. 2018 yılında ise, MIT Sloan School of Management Innovative Thinking programını bitirmiştir.

İş yaşamına 2005 yılında Ak-Al Tekstil Sanayi A.Ş.’de Stratejik Planlama Uzmanı olarak başlamıştır. 2005 yılında Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin kurulması ile bu şirkete transfer olan Alize Dinçkök, sırasıyla Proje Koordinatörlüğü, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü ile Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

Akkök Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olan Alize Dinçkök, Akmerkez Lokantacılık, Ak-Pa Tekstil, Dinkal Sigorta, Üçgen Bakım ve Yönetim Hizmetleri, Akyaşam Yönetim Hizmetleri, Dinkal Sigorta Yönetim Kurulu Başkanlıklarının yanı sıra; Akkök Holding Şirketleri’nden Aksa Akrilik, Akkim, Akcoat, Akiş GYO, Akmerkez GYO ve Aktek Bilişim Yönetim Kurulları’nda da görev yapmaktadır. Alize Dinçkök ayrıca, 2015 yılında kurulan Akkök Grubu Pazarlama Platformunu yönetmektedir.

YÖNETİM KURULU'NUN DİĞER ÜYELERİ

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.