TR
EN
TR

EN

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİLERİ

Çalışanlarımızın güven odaklı ilişkiler kurduğu, iş birliği ve takım çalışmasını öne çıkardığı, kendi başarılarının şirketin iş sonuçlarına olan katkılarını görebildiği ve hep birlikte başarmanın getirdiği gurur duygusunu yaşadığı bir çalışma ortamı oluşturmayı amaçlarız.

Yenilikleri aramak, ekip arkadaşlarımızı yenilikçi fikirleri konusunda cesaretlendirmek şirket kültürümüzün bir parçasıdır. Öğrenme fırsatlarının değerlendirildiği, birbirimizden öğrenerek başarıya ulaştığımız yüksek performans kültürüne sahibiz. Başarılarımızı kutlar ve ödüllendiririz.

Farklı bakış açılarına değer veren, farklılıkları bir zenginlik olarak gören yönetim anlayışını pekiştiriyoruz. Açık iletişim ve geri bildirimin önemine inanır ve destekleriz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARI

Akkök Grubunda yer alan tüm çalışanlarımızın her birinin eşsiz değerini bilir ve onların Gruba ilk adım attıkları andan itibaren kariyer yolculuklarını destekleyen ücret, ödüllendirme, eğitim ve gelişim sistemleri oluştururuz.

Açık, şeffaf ve güvenilir İnsan Kaynakları uygulamalarıyla çalışanlarımızın gelişimlerini ve bağlılıklarını sağlarız.

Şirketlerimiz ve ekiplerimiz arasında daima iş birliği fırsatları yaratır ve birbirimize destek oluruz.

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.