TR
EN
TR

EN

KURUMSAL

12.000 m2

toplam alana sahip 5 ayrı Ar-Ge merkezi

165

patent

88

tasarım tescili

10 milyon dolar

yıllık Ar-Ge yatırımı

33 yaş

ortalamasıyla genç ve dinamik Ar-Ge ekipleri

AR-GE & İNOVASYON

Akkök Holding, inovasyon ve sürdürülebilir büyümenin lokomotifi olarak Ar-Ge’ye büyük önem vermektedir. Son üç yılda kimya sektöründe lider şirketlerimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz 265 milyon TL’lik Ar-Ge yatırımıyla, teknoloji ve yenilikçilikte Türkiye’nin öncülerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Faaliyetlerimizi; Aksa Akrilik, Akkim Kimya, DowAksa ve Epsilon Kompozit gibi grup şirketlerimizin öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge Zirvemizde bir araya getirerek, bu alanda ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve global liderlik hedeflerimizi desteklemeyi sürdürüyoruz.

Yenilikçi yaklaşımımız ve sürekli gelişim anlayışımızla, toplamda 12 bin metrekareyi aşan ve ortalama yaş itibarıyla oldukça genç ve dinamik ekiplerin çalıştığı beş Ar-Ge merkezimiz, bizleri endüstriyel başarı ve global rekabet alanında öne çıkarmaktadır. 165 patent başvurusu ve 88 tasarım tesciliyle bilimsel başarılarımızı pekiştirirken, Akcoat’un Sakarya’daki yeni Ar-Ge merkezimizde ilk kez düzenlediğimiz ve artık yılda iki defa gerçekleştireceğimiz geleneksel hale getirdiğimiz Akkök Ar-Ge Zirvesi ile inovasyon ve üretim teknolojilerindeki son çalışmalarımızı ve gelecek hedeflerimizi paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.