TR
EN
TR

EN

SEPAŞ ENERJİ

Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Sepaş Enerji) elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji; Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya’nın EPDK tarafından yetkilendirilen resmi elektrik tedarikçisidir. Görevli Tedarik Şirketi olmasının yanı sıra, tüm Türkiye’de büyük sanayi kuruluşları, sağlık kuruluşları, kamu kuruluşlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 4 milyon kişiye elektrik tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Bölgesindeki hakim pazar liderliğini sürdürerek, yenilikçi yaklaşımlar ve katma değerli hizmetlerle ulusal düzeyde bilinen bir şirkete dönüşmek vizyonu ve kaynakları verimli şekilde kullanarak, uzman kadrosuyla müşterilerine kaliteli, yenilikçi hizmetler sunma ve paydaşlarının memnuniyetini en üst noktaya taşıma misyonuyla hareket eden Sepaş Enerji; sorumlu olduğu hayati hizmetin ve bu hizmetin günlük hayatta dokunduğu farklı noktaların bilincindedir. Hizmet kanallarını sürekli iyileştirmekte, daima müşteri memnuniyetinin odağına alarak çalışmalarını sürdürmekte, dijital dönüşüm çalışmaları ve teknolojik altyapı yatırımları artarak devam etmektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Sektör: Enerji

Kuruluş Yılı: 2013

Çalışan Sayısı: 216

E-posta: sepas@hs03.kep.tr

Telefon: 444 5 186

Basın Kontağı: muhsine.kucuk@sepas.com.tr

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.