TR
EN
TR

EN

AKYAŞAM YÖNETİM HİZMETLERİ

Akiş GYO A.Ş.’nin bir iştiraki olan Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş., Akbatı ve Akasya projelerinin yönetimini üstlenmektedir.

2011 yılında açılan Akbatı, Esenyurt-Bahçeşehir’de 50.838m2’lik arsa üzerinde alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla kalite ve konfor anlayışını en üst seviyelere taşıyacak bir yaşam merkezi olarak tasarlanmıştır. Akbatı’da; ulusal ve uluslararası 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dünya mutfaklarını buluşturan restoranlar, çocuk oyun alanları ile 3000 araçlık kapalı otopark yer almaktadır. Akbatı, şık cafe ve restaurantlarıyla Restoranlar Meydanı ve Festival Park alanıyla her yaştan insanın sosyalleşme noktası olmuştur. 4 katlı Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin üzerinde yer alan “Akbatı Residences” ise 21 katlı Mavi Kule ve 11 katlı Yeşil Kule’de 350 rezidanstan oluşmaktadır. dünyaca ünlü DDG (Development Design Group) tarafından tasarlanmış olup, benzersiz mimari tasarımıyla dikkat çekmektedir.

2014 yılında açılan 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Akasya, Türkiye’nin ve dünyanın en beğenilen markaları, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası’nın hem de İstanbul’un en iddialı projesi olarak 6 Mart 2014’te açıldı. Dünyanın bir çok ülkesinde yer alan ve çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan “Edutainment” konseptinin dünyadaki yaratıcısı, dünyanın en büyük çocuk “eğitim ve eğlence” markası olmayı başarmış KidZania, 10 bin metrekare alanda 4-14 yaş arası çocuk misafirlerini ağırlamaktadır.

2016 yılı Haziran ayında hayata geçen ve İstanbul’un kültür ve sanat haritasında kısa sürede yerini almıştır Akasya Kültür Sanat (AKS), yıl boyunca kapalı gişe oynayan tiyatrolar, akustik dinletilerin yanı sıra, çağdaş sanat sergilerine, dinletilere ve söyleşilere ev sahipliği yapmaktadır.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.

Sektör: Yönetim Hizmetleri

Kuruluş Yılı: 2014

Çalışan Sayısı: 94

E-posta: info@akyasam.com.tr

Telefon: 0 216 325 03 72

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.