TR
EN
TR

EN

AKTEK BİLİŞİM

Aktek Bilişim, Akkök Holding’in bilişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2007 yılında kurulmuş, zamanla teknoloji alanında tüm müşterileriyle yüzlerce katma değerli projeler gerçekleştirmiş ve bu süre dahilinde birçok başarıya imza atmıştır.

Bilgi Teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve Ar-Ge çalışmalarını sürdüren Aktek, hizmetlerinde yüksek standartları hedefleyerek holding şirketlerinin ve grup dışı müşterilerinin teknolojik altyapılarını güncel tutacak uçtan uca entegre hizmetler ve çözümler üretmektedir.

Paydaşlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine teknoloji olarak adlandırılan bu uçsuz bucaksız okyanusta pusula olmaya, onlara yön göstermeye çalışan Aktek; Oracle ERP, Veri Bilimi ve İş Zekası, BT Altyapı, Veritabanı Yönetimi, Siber Güvenlik, Yazılım ve Uygulama Geliştirme Robotik Süreç Otomasyonundan oluşan servisleriyle A’dan Z’ye hizmetler sunmaktadır

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Aktek Bilgi İletişim Teknoloji San. ve Tic. A.Ş.

Sektör: Bilgi Teknolojileri

Kuruluş Yılı: 2007

Çalışan Sayısı: 139

E-posta: satis@aktekbilisim.com

Telefon: 0 212 393 00 90

Basın Kontağı: celal.yardimci@aktekbilisim.com

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.