TR
EN
TR

EN

EPSİLON KOMPOZİT

Akkök Holding’in Kompozit parça imalat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Epsilon Kompozit Teknoloji ve Savunma Sanayi A.Ş.’dir.

2011 yılından itibaren havacılık, uzay ve savunma alanında faaliyet gösteren Epsilon Kompozit sektör gereği NADCAP Kompozit, NADCAP Tahribatsız Muayene ve AS9100 Rev D sertifikalarına sahiptir. Firma yurtdışında Airbus, Bell Flight ve KUH firmalarının, yurtiçinde ise TUSAŞ, Aselsan, STM ve Baykar firmalarının kompozit kalıp ve kompozit parça tedarikçisidir. Müşteriye ürün geliştirilme hizmeti de sağlayarak yeni ürünlerin üretimi ile ülke ekonomisine katma değer yaratmaktadır.

Epsilon Kompozit müşterilerine malzeme tedarik yönetimi, kalıp, parça imalat ve montaj operasyonları ile anahtar teslim hizmet sağlamaktadır. Ürüne bağlı olmaksızın 102 test portföyü ile laboratuvar testleri ve ultrasonik muayene hizmeti vermektedir.

Epsilon Kompozit mevcut yeteneklerini bünyesine komponent seviyesi tüm alt operasyonel üretim metotlarını ekleme hedefiyle özel sektördeki lider konumunu büyütmeyi ve uluslararası standartlarında tedarikçi olmayı hedeflemektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Epsilon Kompozit Teknoloji ve Savunma Sanayi A.Ş.

Sektör: Kompozit

Kuruluş Yılı: 2011

Çalışan Sayısı: 262

E-posta: info@epsiloncomposite.com

Telefon: 0 312 640 13 77

Basın Kontağı: aodiyet@akkok.com.tr

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.