TR
EN
TR

EN

PAPER MOON

Dünyaca ünlü İtalyan restoranı Paper Moon, Milano ve New York’un ardından 1996 yılında Akmerkez misafirlerine kapılarını açmıştır. Akmerkez Lokantacılık’ın profesyonel işletmecilik anlayışıyla hizmet veren Paper Moon, İtalyan mutfağının özenle hazırlanan lezzetlerini konforlu bir mekânda, sakin ve huzurlu bir atmosferde sunmaktadır.

İtalyan Şef Giuseppe Pressani yönetimindeki profesyonel kadrosuyla hizmet veren restoran kısa sürede İstanbul yiyecek-içecek sektörünün prestijli markaları arasına girerek bir şehir klasiğine dönüşmüştür. Yemek ve servis kalitesinde mümkün olan en yüksek standartları yakalamayı hedefleyen restoran, bu hedef doğrultusunda tüm çalışanlarıyla birlikte yılda dört kez, iki haftalık süreyle İtalyan danışman Paolo Lattanzi’nin denetimine tabi tutulmaktadır.

Şık iç mekân tasarımı ve profesyonel aydınlatmasıyla şehir merkezinde, şehrin kargaşasından uzak bir ortam sunan Paper Moon, bu özellikleriyle birçok dalda ödüle değer görülmüştür. Restoranın özenli yaklaşımı, 1997 yılında Restaurants and Institutions-New York tarafından verilen “Interior Design” ve 1998 yılında Lumens-New York tarafından verilen “Interior Lighting” ödülleriyle belgelenmiştir.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Akmerkez Lokantacılık Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Sektör: Hizmet

Kuruluş Yılı: 1996

Çalışan Sayısı: 91

E-posta: info@papermoon.com.tr

Telefon: 0 212 282 16 16

Basın Kontağı: aodiyet@akkok.com.tr

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.