TR
EN
TR

EN

DİNKAL SİGORTA

Kurulduğu 1976 yılından bu yana müşteri ihtiyaç ve beklentilerini başarıyla karşılayan Dinkal Sigorta Acenteliği A.Ş., ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sigorta sektörünün tercih edilen aracı şirketleri arasında yer almaktadır. Tüm sigorta branşlarında hizmet verebilme potansiyeline sahip olan Dinkal Sigorta, sektörde çalışmakta olduğu 30 sigorta ve emeklilik şirketinin fiyat ve teminatlarını karşılaştırmalı olarak sunma ve yorumlama becerisiyle müşterilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Dinkal, bireysel müşterilere yönelik sağlık, kasko, trafik ve konut paket gibi klasik sigorta poliçelerini sunarken, kurumsal müşterileri için de ticari ve sınai risklerine özel olarak hazırladığı riziko ve poliçe değerlendirme raporu ile geniş kapsamlı yangın, mühendislik, sorumluluk poliçeleri, nakliyat, kâr kaybı poliçeleri sunabilmektedir.

Bununla birlikte ticari alacak (kredi), yönetici sorumluluk, kefalet sigortası, ürün sorumluluk, inşaat (CAR) ve Montaj (EAR) gibi uzmanlık ve tecrübe gerektiren özel riskleri içeren poliçeler konusunda da sigorta programlarının hazırlanmasını sağlamakta ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Söz konusu poliçeler kapsamında, Türkiye’nin büyük enerji santrallerinin proje aşamasından başlayarak işletme sürecini de içeren risklerinin yanı sıra, dünya devi kimya tesisleri ve spesifik faaliyet alanlarında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait tesislerinin sigorta programları Dinkal’ın risk portföyünde yer almaktadır.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Dinkal Sigorta Acenteliği A.Ş.

Sektör: Sigorta Acenteliği

Kuruluş Yılı: 1976

E-posta: dinkal@dinkalsigorta.com.tr

Telefon: 0 212 393 01 11

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.