TR
EN
TR

EN

AKCOAT

1979 yılında kurulan Akcoat, Ar-Ge ve müşteri memnuniyetini odağında tutan, emaye, seramik, yapışmaz-dekoratif kaplamalar, pigment ve cam kaplamalar olmak üzere 5 ana ürün grubunda iki kıtada üretim yapan dünyanın lider kimyasal kaplama malzemeleri üreticisidir.

Akcoat beyaz eşya, küçük ev aletleri, yapı gereçleri, mimari çözümler ve mutfak gereçleri gibi hem endüstriyel hem de ev eşyaları sektöründen telekomünikasyona dek uzanan geniş yelpazedeki üreticilerin global çözüm ortağıdır.

Türkiye ve İspanya’da üretim tesisleri, ABD ve Çin’de ofisleri, Avrupa, Güney Amerika, Asya ve Afrika gibi farklı bölgelerde de satış temsilcilikleri ve teknik servisleri ile müşterilerine aktif olarak hizmet vermektedir. Emaye ve seramik kaplama çözümleriyle Türkiye’de pazar lideri, globalde ise dünyanın en büyük ikinci emaye kaplama üreticisidir.

Akkök Holding şirketler grubu çatısı altında yer alan Akcoat, aynı zamanda Türkiye’nin lider kimya şirketi Akkim’in iştiraki olarak faaliyetlerini bu sorumluluk bilinciyle sürdürmekte ve genişletmektedir. 

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Akcoat İleri Kimyasal Kaplama Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.

Sektör: Kimya

Kuruluş Yılı: 1979

Çalışan Sayısı: 456

E-posta: akcoat@akcoat.com

Telefon: 0 264 323 30 31

Basın Kontağı: batuhan.basalak@akcoat.com

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.