TR
EN
TR

EN

KIDZANIA

KidZania İstanbul; dünya KidZania’larının 16’ncısı olarak 2014 yılında, Akasya’da 10.000 m2’lik bir alana kuruldu. Çocukların kendilerini özgür hissettiği, yaratıcılıklarını kullandığı, ürettiği, iş birliği yaptığı ve finansal okuryazarlığı öğrendiği gerçek hayatı deneyimlediği özel bir şehir olan KidZania İstanbul; çocukların sorumluluk, yardımlaşma, uyum, özgüven, farkındalık, hoşgörü gibi değerleri benimsemesine destek oluyor.

Kurulduğu günden bu yana 1-14 yaş aralığındaki çocuklu ailelere hizmet veren KidZania İstanbul’da çocuklar; meslekleri deneyimlerken takım çalışmasını, toplumda birey olmayı ve saygılı davranmayı yaşayarak öğreniyor. Türkiye’nin en iyi markaları, çocuklar tarafından yönetilen bu şehre gerçeklik katıyor. Bankası, hastanesi, süpermarketi, laboratuvarı, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, deprem simülasyon merkezi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip bir şehir olan KidZania İstanbul’da çocuklar 120’den fazla mesleği deneyimleyebiliyor.

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Adı: Kidzania İstanbul

Sektör: Hizmet

Kuruluş Yılı: 2014

Çalışan Sayısı: 132

E-posta: info@kidzania.com.tr

Telefon: 0 850 200 54 39

Akkök Holding web sitesinde kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası‘nı inceleyebilirsiniz.